Finale noord

Aan de hand van de eerste twee competitie wedstrijden konden de meiden van de midden- en bovenbouw doorstromen naar de Finale Noord (B-Finale) of de Regio Finale (A-Finale). Op zondag 16 april 2023 mochten Jaelyn, Julia, Fenna, Carmen, Tiana, Jolein, Daphne S., Jill en Rhomee turnen op de Finale Noord. De meiden deden het erg goed en behaalde de volgende plaatsen:
Jaelyn (Jeugd G) 4e prijs
Julia (Pupil 1 niveau 4) 12e plaats
Rhomee (Junior E) 11e plaats
Jill (Junior E) 7e plaats
Carmen (Pupil 1 niveau 5) 1e prijs
Fenna (Pupil 1 niveau 5) 2e prijs
Jolein (Jeugd F) 7e plaats
Daphne S. (Jeugd F) 9e plaats
Tiana (Jeugd F) 13e plaats

Onderbouw

Toestelfinale

De meiden uit de onderbouw hebben mooie oefeningen laten zien op de toestelfinale. Dit resulteerde in een hoop prijzen!

Meiden 2016, groep 1
1e prijs Fiene op brug

Meiden 2016, groep 2
1e prijs Indy op brug, 1e prijs Indy op balk, 1e prijs Indy op vloer

Meiden 2014+2015
1e prijs Chelsey op brug, 1e prijs Chelsey op sprong, 1e prijs Chelsey op balk, 1e prijs voor Amy op vloer

Meiden 2015
1e prijs Kee op sprong, 1e prijs Kee op balk, 2e prijs Kee op brug, 2e prijs Jennifer op vloer, 1e prijs Jennifer op brug

Meiden 2014
1e prijs Isa op brug, 1e prijs Isa op balk

Competitie 3, seizoen 2022-2023

Onderbouw

Meiden 2016, groep 1
1e prijs Fiene, allround

Meiden 2016, groep 2 
1e prijs Indy, allround

Meiden 2014+2015
1e prijs Chelsey
2e prijs Amy
3e prijs Kate 

Meiden 2015
1e prijs Kee
4e prijs Jennifer

Meiden 2014
2e prijs Isa
4e prijs Sara

Middenbouw

Pupillen Niveau 5
1e prijs voor het team
1e prijs voor Nyah
3e prijs voor Carmen
Rayonkampioen pupil 3 niveau 5
1e prijs Xenia
Rayonkampioen pupil 2 niveau 5
1e prijs Lotte
4e prijs Sophie
Rayonkampioen pupil 1 niveau 5
2e prijs Nyah 

Pupillen Niveau 4
2e prijs voor het team
1e prijs Chafina
Rayonkampioen pupil 3 niveau 4
1e prijs Chafina
2e prijs Elin
5e prijs Chenoa
Rayonkampioen pupil 2 niveau 4
2e prijs Kyana
3e prijs Eva

Bovenbouw

Jeugd F
2e prijs Jolein
3e prijs Plume
3e prijs Daphne S.
5e prijs Zoë 

Jeugd G

3e prijs Megan
4e prijs Daphne M.

Rayonkampioen Jeugd G
1e prijs Daphne M.

Competitie 2, seizoen 2022-2023

Onderbouw

2e prijs voor Indy
1e prijs voor Chelsey

Middenbouw

Pupillen Niveau 5
1e prijs voor het team
1e prijs voor Nyah
3e prijs voor Sophie

Pupillen Niveau 4
1e prijs voor het team
1e prijs voor Chafina
3e prijs voor Chenoa

Bovenbouw

Jeugd F
2e prijs voor Louise
5e prijs voor Plume

Jeugd G
1e prijs voor Megan
2e prijs voor Daphne M.

competitie 1, seizoen 2022-2023

Onderbouw

1e prijs voor Kee
2e prijs voor Amy
1e prijs voor Sara

Middenbouw

Pupillen Niveau 5
1e prijs voor het team
1e prijs voor Carmen
2e prijs voor Lotte
3e prijs voor Nyah

Pupillen Niveau 4
1e prijs voor het team
1e prijs voor Chafina
2e prijs voor Elin

bovenbouw

Jeugd F
1e prijs voor Plume
2e prijs voor Jolein
3e prijs voor Zoë
5e prijs voor Louise

Jeugd G
1e prijs voor Daphne M.
2e prijs voor Megan

Junior E
3e prijs voor Jill

toestelkampioenschappen 2021-2022

Meisjes onderbouw 2016
Indy: 1e prijs balk, 1e prijs sprong & 1e prijs vloer
Meisjes onderbouw 2015
Jennifer: 1e prijs sprong & 1e prijs vloer
Meisjes onderbouw 2014
Isa: 1e prijs vloer, 2e prijs balk & 2e prijs brug
Rif: 2e prijs brug & 2e prijs vloer
Meisjes onderbouw 2013
Nyah: 1e prijs vloer
Fenna: 1e prijs balk, 1e prijs brug & 1e prijs sprong
Carmen: 1e prijs balk, 1e prijs brug & 2e prijs sprong
Middenbouw niveau 6
Xenia: 1e prijs balk, 2e prijs brug & 3e prijs allround
Lotte: 3e prijs brug
Thirza: 3e prijs balk, 3e prijs sprong & 5e prijs allround
Middenbouw niveau 5
Eva: 1e prijs allround, 1 prijs balk, 2e prijs vloer & 2e prijs brug
Chafina: 1e prijs allround, 1e prijs vloer, 1e prijs brug & 3e prijs balk
Elin: 2e prijs allround, 1e prijs sprong, 2e prijs vloer, 1e prijs balk & 3e prijs brug
Chenoa: 3e prijs allround, 2e prijs sprong, 2e prijs brug & 3e prijs vloer
Daphne S.: 1e prijs allround, 1e prijs brug, 1e prijs sprong, 3e prijs balk & 1e prijs vloer
Tiana: 2e prijs allround, 2e prijs vloer & 2e prijs brug
Middenbouw niveau 4
Plume: 1e prijs allround, 1e prijs balk, 2e prijs sprong & 1e prijs brug
Zoë: 2e prijs allround, 1e prijs balk & 1e prijs sprong
Bovenbouw Jeugd G
Jaelyn: 1e prijs vloer & 2e prijs brug
Daphne M.: 5e prijs allround & 2e prijs vloer
Megan: 2e prijs allround
Jill: 1e prijs allround, 1e prijs sprong & 3e prijs balk
Rhomee: 2e prijs sprong & 2e prijs brug
Bovenbouw Jeugd F
Jolein: 3e prijs vloer & 4e prijs allround
Louise: 3e prijs allround